גגוני טובי - בידוד גגות

בולגריה טיול

האזור בלוגרציק בצפון מזרח בולגריה מספק הפתעה למבקרים

בצפון מזרח בולגריה טיולים , לא רחוק מהעיר ווידין, נמצא אזור בלוגרציק ובליבו העיר והמצודה של בלוגרציק, אזור זה הוא אחד המפתיעים בבולגריה, ומספק אטרקציה בבולגריה טיולים. מדובר בכמה עשרות קילומטר של גבעות חול ציוריות בסגנון קפדוקיה, נוף ירחי של מצוקים, גבעות מחודדות, וסלעים ציוריים המשובץ בירק, בליבו המצודה העתיקה של בלוגרציק שיסודותיה עתיקים אך בצורתה הנוכחית היא מהתקופה העותומאנית, אפשר לבקר במצודה, ללכת לאיבוד בנקיקים והשבילים שמסביב ולצאת בערב לעיירה בלוגריציק בה יש מלון טוב עם ספא. לא רחוק משם נמצאת מערת נטיפים יפה, זהו אחד האזורים הריקים והנידחים של בולגריה שגובל בהרי הבלקן עוד..

סדנת בישול לזוגות ומשפחות

לבשל עם גריל גז

סדנת בישול לזוגות על בישול על גריל גז הוא פתרון מצויין לאלו שמחפשים לעשות “על האש” בחצר הבית במקום להיסחב עם כל הציוד הכבד ולמצוא חנייה באזור הקמפינג, בישול עם גריל גז בבית זה נוחות, איכות והכי חשוב הנאה מטעם בשר משובח. עוד..

חדרי תינוקות בפתח תקווה – מידע חשוב

התפתחות תינוקות

כל אמא יודעת כמה חשובה התפתחות התינוק שלה מהרגע שהוא נולד ועד הרגע בו הוא נהיה גבר שעומד ומתקיים בזכות עצמו, התפתחות תינוקות היא שלב שמתבצע בעזרת “טיפת חלב”, שמאפשרת לתת את ההמלצות הנכונות והטיפים הטובים ביותר להתפתחות נכונה של הילד – כמו כן ישמחו להמליץ לכם בטיפת חלב על חנויות המתמקצעות בתחום הצעצועים וחדרי תינוקות בפתח תקווה שיעודדו ויפתחו את תינוקך. עוד..

יום כיף – רעיונות

סדנאות גיבוש מבחינה חברתית

סדנאות גיבוש ויום כיף רעיונות תורמות לגיבוש החברתי בחברה. בכל השנה יוצא לנו לעבוד עם אנשים שאנחנו לא באמת מכירים, סדנאות גיבוש יעזרו לנו להכיר את האנשים שעובדים אתנו, בקרבתנו ואפילו בסביבתנו. לפעמים אותם אנשים הם אפילו עובדים שולחן לידינו, אולם אנחנו לא היינו מודעים כלל לקיומם. עוד..

פינות אוכל בהתאמה אישית

פינות אוכל הם עולם ומלואו

יש אין ספור צירופים להרכבת פינת אוכל בהתאמה אישית. פינות אוכל שהן המשכם הישיר, הטבעי, של המרחב הגיאוגרפי ושל שטח השיפוט של המטבח ולעומתם – פינות אוכל המוקדשות ומיועדות רק לאכילה ולא לדבר הקשור בהכנת האוכל. יש פינות אוכל פשוטות, ויש פינות אוכל מהודרות, סלוניות, כאלה שחשוב לבעלי הבית שבו הם גרים שגם פינות אוכל שהם רוכשים מעת לעת יהיו מהמשובחים ביותר הקיימים בשוק. יש הנדרשים על פינות אוכל כאל חלק בלתי נפרד מסלונים בביתם. הם בוחרים את פריטיהן של מערכות אוכל ( שאותן הם יכולים לאפשר לעצמם לשדרגן מעת לעת) באותה קפידה ובאותה תשומת-לב שבהן הם בוחרים את היוקרתיים שבפריטי הריהוט הביתי שלהם. עוד..

משטחי עץ ופרקטים הכי זולים

משטחי עץ משמשים לרוב להתקנת דקים או רצפות פרקט.

משטחי עץ ופרקטים הכי זולים מחיר בגינה הינם יעילים ונוחים, נעימים למגע או להליכה יחפה, ומשמשים לישיבה נוחה בחצר או בגינה. כמו כן, משטחי עץ מוסיפים רבות למראה החצר או הגינה באופן שאינו מקלקל את היופי הטבעי בה. לעומת משטחי אבן כבדים אשר מתחממים בקיץ ומ תקררים בחורף, משטחי עץ אינם מוליך חום והם מבודדים באופן טבעי כך שגם בחורף הם אינם מתקררים. תרומתם האקולוגית של משטחי עץ, בניגוד לדשא, היא שאין כל צורך להשקות זו ועובדה זו מהווה חיסכון במשאבי המים המוגבלים בארצנו. משטחי עץ, בדומה לשאר השימושים שנעשים בעץ לשם בנייה, הינם חסכוניים מהרבה בחינות. עיבודו של העץ, המהווה חומר זמין ונוח לעבודה, דורש מעט מאוד אנרגיה יחסית לחומרי בנייה ומשטחים מחומרים אחרים. כמו כן, פליטת גזי חממה מועטה ניכרת בעת עיבודו. משטחי עץ ניידים הינם נוחים במיוחד, שכן הם מביאים לידי ביטוי את הקלילות והגמישות של שימוש בעץ. בנייה בעץ, לרבות משטחי עץ, הינה כדאית במיוחד עקב היכולת למחזר את העץ או לחדש את המשטח. הטיפול במשטחי עץ הינו פשוט ונוח, ועלותם זולה יחסית למשטחים מחומרים אחרים.
עוד..

ליטוש רצפה הדברת עכברים

מה הדרך הטובה ביותר לביצוע הדברת עכברים?

הדברת עכברים וליטוש רצפה מתבצעת במספר שיטות מגוונות אשר מתחלקות באופן עקרוני לשני שיטות פעולה: הדברת העכברים והחולדות וחיסולם במרחב הביתי או הקומתי או הרחקתם מהבית בשיטות שונות שפשוט יגרמו לעכברים לא לרצות לשוטט בביתכם. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות ואנו אלה שצריכים לבחור באיזו שיטת הדברת עכברים ברצוננו לנקוט: ניתן להרחיק עכברים מביתכם באמצעות מכשור אלקטרוני אשר מרחיק עכברים על ידי גלי קול. בנוסף, ניתן להדביר עכברים באמצעות הצבת מלכודות, ריסוס הבית, פיזור רעלים בנקודות מפתח בבית, הדברתם באמצעות שיטות ביולוגיות או כימיות ועוד כל עוד היד נטויה היא למעלה. בכל אופן מומלץ לפנות למדביר מקצועי אשר ייעץ לכם לגבי השיטות השונות ויעזור לכם לבחור את השיטה המתאימה לביתכם ולאורח חייכם. עוד..

לימודי ספרות

שיער מתולתל,גלי או חלק- רקע קצרצר

נשים רבות, שיש להן שיער מתולתל או גלי, בוחרות לשנות את מראה השיער שלהן, ולבצע החלקת שיער . שינוי בעיצוב השיער, מקנה לו מראה חדש, וגורם לנשים, לחוות שינוי אמיתי, תוך זמן קצר, גם אם מדובר בהשקעה כספית. עוד..

טרייד אין חולון

השכרת רכב

השכרת רכב הפסיקה מזמן להיות אירוע נדיר או מיוחד, השמור רק לתיירים אמידים או לאנשי עסקים בכירים – השכרת רכב הפכה להיות פעילות שגרתית, כמעט יומיומית, בקרב ציבורים נרחבים של אנשים. כמובן, הגרעין העסקי של פעילות השכרת רכב נשען עדיין ברובו על אותם תיירים המבצעים השכרת רכב לשם חופשה, נופש עוד..

איתור נזילה ומאתר נזילות באמבטיה

ניקיון- משמעו שמירה על הייגינה שמירה על אורח חיים בריא ותברואתי

הניקיון הוא עניין שחשוב לנו מאוד, מי יותר ומי פחות. מעבר לעובדה שאנו אוהבים להיות נקיים, ישנה גם חשיבות בריאותית ותברואתית, והעדיפות לכך היא גבוהה מאוד, במיוחד לאור העובדה שתמיד יש את האפשרות שתפרוץ מחלה מדבקת כזו או אחרת, עקב חוסר היגיינה. אחד הפתרונות הטובים ביותר לניקיון הוא להתקלח. כולנו אוהבים להתקלח, אך לא כאן זה נגמר. כל אחד מאיתנו אוהב להתקלח בדרך אחרת. יש מי שאוהב להתקלח במקלחון, שם עומדים מתחת לזרם המים ומתקלחים, ויש מי שאוהב לעשות אמבטיה. לעשות אמבטיה פירושו למלא את האמבטיה, אם יש, במים חמים ולשבת כמה זמן שרוצים, וכך יוצאים רעננים יותר. עוד..

1 2 3 5

שירותים

  • בידוד גגות
  • איטום גגות
  • תיקון גגות
  • התקנת גגות
  • טיפול בכל סוגי הגגות

עקבו אחרינו